WYBIERZ KATEGORIE:
PROMOCJA MIESIĄCA:

....

. .............Posiadanie ogrodu przydomowego to raczej duży wydatek finansowy, wymagający jednocześnie zaangażowania właściciela, nie tylko kupna odpowiednich roślin, wiedzy na temat ich potrzeb, ale także żmudnej pracy utrzymania i sprawienia, by widok z okna cieszył domowników i satysfakcjonował twórcę.

................Jeżeli chcemy jednocześnie posiadać zdrową trawę i bujną roślinność oraz miły kąt wypoczynkowy, musimy jeszcze przed posadzeniem pierwszego krzaczka przemyśleć nasze potrzeby i zastanowić się nad sposobem nawadniania terenu.

................Można oczywiście poświęcać na podlewanie trawnika długie godziny, stojąc z wężem ogrodowym i samemu decydować o wilgotności gleby "na oko", możemy również biegać od krzaczka do krzaczka z konewką lub zakupić profesjonalny system nawadniający, który dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, będzie za nas "myślał" o ogrodzie, a jego zaprogramowane czujniki dadzą roślinom odpowiednią ilość wody i utrzymają nasz ogród w rozkwicie, nawet podczas naszej nieobecności.