WYBIERZ KATEGORIE:
PROMOCJA MIESIĄCA:
ogrody

...........Ogród to przedłużenie Państwa domu, mieszkania lub firmy, niejako ich kolejne pomieszczenie. Dlatego też powinien być starannie zaplanowany, aby przebywanie w nim było jak najbardziej komfortowe. W zależności od lokalizacji ogrodu oraz osób z niego korzystających, będzie on pełnił różne funkcje. Dla ogrodu przy domu będzie to przede wszystkim funkcja rekreacyjna i wypoczynkowa, natomiast ogród przy budynku firmy będzie przede wszystkim reprezentował jej siedzibę.

............Często zastanawiamy się, jaki styl ogrodu najlepiej pasowałby do naszego domu, by podkreślał architekturę budynku, nawiązywał do wnętrz, był łatwy w utrzymaniu. Dobór stylu ogrodu na pewno nie jest sprawą łatwą.

............Często w projekcie korzysta się z z kilku modeli, ale za każdym razem efekt końcowy jest indywidualny. Przecież nie po to zleca się projekt ogrodu, aby sztywno trzymać się określonych reguł.

............Stworzony ogród ma być przede wszystkim dla nas, wychodzić naprzeciw naszym potrzebom, dostosowany do stylu życia i możliwości finansowych. A style ogrodowe traktujemy jedynie jako przewodniki, które wskazują ewentualną drogę, ale pamiętajmy, że zawsze możemy wybrać swoją...